Technik / Serwisant Mechanik Maszyn Rolniczych!!! Oferta Pracy

 Lokalizacja: Kielce
 Wyświetleń: 137
ID ogłoszenia: 1514
Cena:
5 000 zł

Szczegóły ogłoszenia

Wymiar pracy: Pełen etat
Umowa:
  • Umowa o pracę
PHZ Kalchem Sp. z o.o. jest rodzinną firmą działającą już ponad 10 lat na rynku. Jesteśmy dealerem wiodących marek rolniczych: CLAAS, HORSCH, PICHON, HARDI itp. Nasz zespół liczy już ok. 80 osób - dołącz na nas i Ty.
Poszukujemy kandydatów do pracy w naszym oddziale Żurominek 50B 06-521 Wiśniewo na stanowisko:
Serwisant / Mechanik Maszyn Rolniczych
Opis stanowiska:
-Serwis oraz przeglądy maszyn rolniczych (kombajny, sieczkarnie, ciągniki, maszyny uprawowe)
- Naprawa i modernizacja maszyn rolniczych
- Diagnozowanie usterek
- Usuwanie awarii powstałych podczas eksploatacji
- Prace konserwacyjne
Wymagania :
Wykształcenie zawodowe/ średnie techniczne
- Wiedza techniczna z zakresu budowy i działania maszyn
- Znajomość maszyn CLAAS mile widziana
- Prawo jazdy kat. B (ew. T)
- Umiejętności obsługi komputera
- Dyspozycyjność i gotowość do pracy
Oferujemy:
-atrakcyjne wynagrodzenie,
-pakiet szkoleń
-pakiet pracowniczy
-narzędzia niezbędne do wykonywania pracy
-praca w młodym zespole
-możliwość rozwoju
więcej informacji pod nr telefonu :69***08

Typ transakcji:
Inne
Oferta od:
Osoby prywatnej
Miejscowość:
Województwo:

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, gif, webp, bmp, tiff, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt, ods
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Cena:
5 000 zł
Cena:
5 000 zł
Inne
Oferta od:
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej zakupić przedmiot za pobraniem i zapłacić dopiero przy odbiorze paczki.
  • Nigdy nie podawaj danych swojej karty bankomatowej !!!
  • Unikaj opłacania z góry za przedmiot zakupu, chyba że jest to sprawdzony sprzedawca !!

Do góry