Zatrudnie Kierowca - Ogrodnik Gdańsk Letnica

 Dodano: 14.09.2023, 18:41
 Lokalizacja: Gdańsk
 Wyświetleń: 114
ID ogłoszenia: 3559
Cena:
4 300 zł

Szczegóły ogłoszenia

Wymiar pracy: Pełen etat
Umowa:
  • Umowa o pracę
Oferta Pracy: Kierowca-Ogrodnik do Utrzymania Terenów Zielonych w Gdańsku
Opis Stanowiska: Firma komunalna poszukuje osoby na stanowisko kierowcy-ogrodnika do utrzymania terenów zielonych i parkowych na terenie Gdańska. Praca polega na prowadzeniu samochodu dostawczego i wykonywaniu różnorodnych prac związanych z utrzymaniem terenów zieleni, w tym koszeniem trawy, zwożeniem liści i trawy, odśnieżaniem oraz pracami konserwacyjnymi, takimi jak malowanie ławek i podlewanie roślin.
Obowiązki:
  • Kierowanie samochodem dostawczym w celu transportu niezbędnego sprzętu i narzędzi.
  • Prace ogrodnicze, w tym koszenie trawy i pielęgnacja terenów zielonych.
  • Zwożenie liści i trawy, dbanie o czystość terenów parkowych.
  • Wykonywanie prac związanych z odśnieżaniem w sezonie zimowym.
  • Konserwacja elementów terenów parkowych, w tym malowanie ławek czy podlewania roślin.
Wymagania:
  • Prawo jazdy kategorii B oraz umiejętność prowadzenia samochodu dostawczego.
  • Chęć do nauki i wykonywania różnorodnych prac ogrodniczych.
  • Doświadczenie w branży będzie dodatkowym atutem i wpłynie na wzrost wynagrodzenia.
  • Odpowiedzialność i dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.
Informacje o Firmie: Jesteśmy firmą komunalną specjalizującą się w utrzymaniu terenów zewnętrznych na terenie Gdańska i Gdyni. Nasza działalność obejmuje szeroki zakres usług, w tym konserwację terenów zielonych, sprzątanie, zamiatanie oraz odśnieżanie. Działamy na rzecz naszej lokalnej społeczności, dbając o estetykę i porządek na terenach publicznych.
Warunki Pracy:
  • Praca w Gdańsku w godzinach 6:00 - 14:00.
  • Oferujemy atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz możliwość rozwoju zawodowego.
  • Wynagrodzenie jest uzależnione od doświadczenia kandydata.
Jeśli jesteś osobą, która ceni pracę na świeżym powietrzu, ma zdolności kierowcy i zielarza, oraz chciałbyś/przydałabyś się do naszego zespołu, serdecznie zachęcamy do aplikowania. Dołącz do nas i wspólnie dbajmy o piękno naszego miasta!
Kategoria:
Typ transakcji:
Inne
Oferta od:
Osoby prywatnej
Miejscowość:
Województwo:

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Dopuszczalne typy plików: jpg, jpeg, png, gif, webp, bmp, tiff, doc, pdf, gif, zip, rar, tar, html, swf, txt, xls, docx, xlsx, odt, ods
Maksymalny rozmiar pliku to 2 MB
Cena:
4 300 zł
Cena:
4 300 zł
Kategoria:
Inne
Oferta od:
Poleć ogłoszenie znajomym:

bezpieczeństwoZasady bezpieczeństwa podczas transakcji

  • Najlepiej zakupić przedmiot za pobraniem i zapłacić dopiero przy odbiorze paczki.
  • Nigdy nie podawaj danych swojej karty bankomatowej !!!
  • Unikaj opłacania z góry za przedmiot zakupu, chyba że jest to sprawdzony sprzedawca !!

Do góry