× Filtruj
Żadne z ogłoszeń nie pasuje do wymaganych kryteriów.
Planujesz wietrzenie szafy? Skorzystaj z usług portalu z ogłoszeniami
Kupno odzieży używanej nie jest od dawna niczym, co mogło by dziwić. Każdy posiada w swojej szafie ubrania, których nie nosi, a nawet takie, których nie założył ani razu, często z kompletem metek. Są to dodatkowe pieniądze czekające w Twojej szafie. 

Odzież dziecięca
Im mniejszy rozmiar ubrania tym szybciej się go pozbywamy. Noworodek rośnie w oczach, a dziecięce ubranka stają się za krótkie z dnia na dzień. Żeby kupić nową odzież nie tylko musisz zrobić na nią miejsce w szafie, ale przydały by się dodatkowe fundusze. Jeśli sprzedasz, to co nie jest już Ci potrzebne, nawet po znacznie niższej cenie niż cena zakupu w pewnym momencie uzbiera Ci się pokaźna suma, którą możesz wydać. Nie czekaj, zrób w szafie remanent i pozbądź się zalegających ubrań z zyskiem. Wystaw pojedyncze ogłoszenie lub stwórz zestawy ubrań posegregowane według sezonu i rozmiaru lub wieku, jeśli sprzedajesz ubrania dziecięce. 

Moda ślubna
Ubrania z kolekcji ślubnych to szczególna kategoria. Jest na nie zwiększony popyt w okresie, kiedy zaczyna się sezon ślubny, ale nie tylko. Każda panna młoda stara się zapanować swój ślub dużo wcześniej. Suknię ślubną zakładamy raz, a na pewno kosztowała krocie. Nic więc dziwnego, że większość osób chce ją odsprzedać. W tej kategorii znajdziesz nie tylko suknie i dodatki ślubne dla panny młodej, ale także strój dla pana młodego, suknie dla świadkowej, suknie balowe oraz stroje dla dzieci biorących udział w uroczystości. 

Odzież ciążowa
Ubrania dla przyszłej mamy różnią się od zwykłej odzieży. Są zaprojektowane tak, aby kobiecie było w nich jak najwygodniej. Większość kobiet nie przetrzymuje ich w swoich szafach, co oznacza że z łatwością znajdziesz je pośród ogłoszeń np. w naszym portalu. 

Jak sprzedać ubrania?
Jak w każdym ogłoszeniu, w tym wypadku liczy się opis i zdjęcie. Nikt nie lubi kupować kota w worku. Jeśli masz już ubrania, których chcesz się pozbyć usta ich cenę i wystaw ogłoszenie. Jasne jest, że nie chcemy sprzedawać drogiej odzieży za gorszę i dla takich ubrań warto stworzyć osobne ogłoszenie. Jednak jeśli masz dużą ilość ubrań, np. w tym samym rozmiarze szybciej uda Ci się ich pozbyć jeśli popakujesz je w zestawy. Rób dobrej jakości zdjęcia wyprasowanej odzieży żeby zwiększyć swoje szanse na zainteresowanie ofertą. 
Do góry